Welcome, Guest
This is the optional category header for the Suggestion Box.

TOPIC: ważnym stosem sportowca butów Yeezy Boost

ważnym stosem sportowca butów Yeezy Boost 4 years 6 months ago #20905

  • reaibhairk
  • reaibhairk's Avatar
Przyjemnie jest móc studiować trasy, szczególny obszar przeglądu wideo iRunFar. Nazywam się Travis Liles, a także w tym klipie wideo Buty Yeezy Boost 700 V3, na których oglądaliśmy kilka modeli Salomon S / Lab Super.

Ponieważ deklaruje identyfikacja, oto kolejny model z S / Lab Super. To waży około 285 gramów 10 uncji w męskich rozmiarach 9. To naprawdę uniseksowy but, co oznacza, że ​​aby wyrwać się i złapać konkretną, mógłbym ważyć - buty Yeezy Boost 700 nie mogłem w to uwierzyć. Mój partner i Wydawało mi się, że o stronie internetowej Salomona, a także o innych stronach. Będzie mniejszy niż 285 g 10 uncji. Z pewnością dochodzi do wielkiego upadku o 8 mm z wysokiego obcasa, aby móc opadać. Jedyne prawdziwe działania 26 mm na wysokim obcasie, a także 18 mm na dole.

Ten rodzaj butów skupi się głównie na superszybkich masach, które uważam za intrygujące ze względu na fakt, że jest to jeszcze jeden but z twojej kluczowej działającej marki, która podkreśla, w którym podsegmentie z branżą. Konkretny but będzie częścią serii S / Lab firmy Salomon, która może być najlepszą oceną pod względem poszczególnych komponentów, a także badań i rozwoju. To naprawdę jest to, czego używają ich kluczowi, wyspecjalizowani sportowcy. W rzeczywistości to miejsce zostało opracowane wspólnie z Fran? ois D? haene, ważnym stosem sportowca butów Yeezy Boost 700 V2.

Również poszczególne Kup Buty Yeezy Boost odcienie tego buta dotyczą zazwyczaj biegów przełajowych, a także sportowych przez pewien czas. Właśnie takie zdają się wydawane [but jest czerwony w toeboxie i zmienia kolor na czarny na pięcie]. Naprawdę jest wieczór, aby móc wieczorem, a może wieczorem, aby móc wieczorem: to właśnie oni mogą chcieć się komunikować za pomocą tego podejścia w cieniu. Jest to but, którego możesz użyć przez pewien czas w odniesieniu do dłuższych eskapad.

Wraz z tymi pomysłami na sercu, dlaczego nie stajemy zamknięci, a także prywatni, aby zobaczyć, na czym skupia się ten rodzaj buta.

W szczególności Salomon S / LAB Super kilka. Prawie wszystkie zdjęcia: iRunFar / Bryon Powell.
The administrator has disabled public write access.